Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ladies Night – Dumplin’

February 28 @ 7:00 pm - 11:30 pm

Të dashura mikesha, më 28 shkurt organizojmë eventin #LadiesNight 💃, me komedinë e re të Jennifer Aniston, ku do të ketë shumë shpërblime si:

👠 5x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Gentli Shoes
🕶 5x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga EMO
💳 Për çdo biletë që paguani me Gold dhe Bonus Cards, merrni 1 tjetër FALAS nga #Raiffeisen
🎁 Shumë shpërblime tjera…

Konfirmoni ardhjen tuaj duke klikuar butonin Interested/Going 😍

Details

Date:
February 28
Time:
7:00 pm - 11:30 pm
Event Category:

Organizer

Cineplexx Kosovo
Email:
kinema-rks@cineplexx.eu
Website:
www.cineplexx-ks.eu

Venue

Cineplexx Kosovo
Veternik
Pristina, Kosovo 10000
+ Google Map