Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kursi edukativ i EKG’së 2020

January 25 @ 9:00 am - January 26 @ 4:00 pm

Kurs i specializuar për EKG’në, nga niveli bazik e deri te niveli ekspert. Kursi do të organizohet në tre fundjava të plota:

25-26 janar 2020
1-2 shkurt 2020
8-9 shkurt 2020

Mësimi do të realizohet sipas planprogramit të përgatitur nga Prof. Dr. Aurora Bakalli dhe Ass. Dr. Edmond Haliti, me këta të fundit që do të përcjellin edhe procesin e ligjërimit dhe demonstrimit.

Kursi është me pagesë fikse: 350.00 EUR. Për regjistrim kontaktoni në: info@sono-kos.com.

Details

Start:
January 25 @ 9:00 am
End:
January 26 @ 4:00 pm

Organizer

SonoKos
Phone:
045 727 271

Venue

Restaurant Te Linda
Zona Industriale
Fushe Kosovo, Kosovo 10000
+ Google Map