Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncerti i Vitit të Ri : New Year’s Concert

December 23, 2018 @ 8:00 pm - 10:00 pm

Orkestra e Filharmonisë së Kosovës
Kosovo Philharmonic Orchestra

Dirigjent / Conductor:
Noorman Widjaja

Detajet do të publikohen së shpejti
Details will be announced soon

Details

Date:
December 23, 2018
Time:
8:00 pm - 10:00 pm
Event Category:

Organizer

Kosovo Philharmony
Phone:
38244939
Email:
kosova.philharmony@gmail.com

Venue

Pallati i Rinise dhe i Sporteve
Luan Haradinaj, Prishtinë
Pristina, 10000
+ Google Map