Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“Hapësira e Një Ëndrre“ – Concert Alban Skenderaj

June 19 @ 8:00 pm

“Hapësira e Një Ëndrre” ne Kosovë!
Një ënderr që bëhet realitet. Kemi shumë kohe që punojmë për këtë koncert dhe më në fund jemi të lumtur t’ju njoftojmë se më datë 19 qershor “Hapësira e Një Ëndrre” do të fluturojë për në Prishtinë dhe do të aterojë në sallën “1 Tetori“. E mbushur më shumë se kurrë me dashuri, emocion dhe muzikë për të gjithë publikun e Kosovës. Ashtu si në Tiranë edhe në Prishtinë ky koncert do të shoqërohet nga një orkestër e plotë simfonike me orkestrime nga një repertor i konceptuar enkas për këtë event. Në këtë distancë kohore nga koncerti i Tiranës ka patur shumë zhvillime dhe këngë të reja nga unë ndaj ky event do të ketë risi dhe surpriza si në repertor ashtu dhe në bashkëpunime.
Shumë shpejt do të ketë detaje dhe info të tjera rreth koncertit.

#HapesiraENjeEndrre #Kosove #Prishtine #19qershor #Salla1Tetori

 

Tickets: https://www.pentagrami.al

Details

Date:
June 19
Time:
8:00 pm

Organizers

Alban Skenderaj
Connext Albania

Venue

Salla 1 Tetori
Pristina, Kosovo 10000 + Google Map