Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Game Of Thrones Trivia with Jenga

May 1 @ 7:00 pm - 11:00 pm

Pershendetje te gjitheve 🧙‍

Dua te ju njoftoj se me daten 1 Maj ne ora 19:00 ne Mana do te mbahet turniri i pare i ketij lloji ndersa i dyti per nga organizimi. Ky turnir do te jete nje kombinim mes lojes se famshme Jenga dhe Game Of Thrones Trivia. Loja do te luhet me ekipe nga 2 veta.
🧠 Gjate lojes do te ju parashtrohen pyetje nga Mana ne lidhje me GOTH nese e gjeni pergjigjen e sakte nuk do te prekni blloqet e Jeng-es nese pergjigjeni gabim duhet te luani patjeter.
– Per te qene pjese e ketij turniri duhet te beni pagesen simbolike prej 5 euro (per ekip) dhe te mbushni formen e regjistrimit te cilen e gjeni ne vegzen me poshte. Te gjitha mjetet e mbledhura do te ndahen si shperblim ne fund. Te drejtat e ndarjes se cmimit i vendos Mana Crew.
– Do te jete nje sfide e vertete keshtu qe ju ftojme te jeni pjese e ketij turniri dhe te kalojme nje dite sa me te mire se bashku.
– Tag shokun, shoqen, vellaun, motren, te dashuren etj. me te cilin do te luani apo do e sfidoni sepse kjo loje nuk njeh kufi 💪😍

Valar morghulis 🎭

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSei-pO7yf5pNX5c-e…/viewform

Details

Date:
May 1
Time:
7:00 pm - 11:00 pm

Organizer

Mana Board Games

Venue

Mana Board Games
Pejton
Prishtine, Kosovo 10000
+ Google Map