Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Donate blood for Mother(s) /Dhuro gjak për Nanën

March 8 @ 11:00 am - 1:00 pm

Grupi jonë në bashkëpunim me Forumin për Iniciativa Qytetare, në kuadër të fushatës #DhurojePërNanën organizojmë dhurimin vullnetar të gjakut me datën 08.03.2019 në zyret e FIQ.

Ju ftojmë të na bashkoheni dhe të shpëtoni jetë!

Details

Date:
March 8
Time:
11:00 am - 1:00 pm

Organizers

Per femijet ne nevoje
Forumi Për Iniciativa Qytetare

Venue

Forumi per Iniciative Qytetare
Lagja Pejton, Rr. Pashko Vasa.
Prishtina, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map