Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dita e Orientimit të Studentëve të Rinj

October 1, 2019 @ 10:00 am - 12:30 pm

Universiteti i Prishtinës po organizon Ditën e orientimit të studentëve të rinj. 📢

Eja më 1 tetor në kampusin e UP-së dhe nisi mbarë studimet, duke takuar kolegët dhe stafin e fakultetit tënd. 👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓

Në këtë ditë orientuese do të marrin pjesë fakultetet dhe të gjitha zyrat që kanë kontakt me studentët, në mënyrë që studentët e rinj të informohen nga afër lidhur me studimet në Universitetin e Prishtinës.

📅: 1 TETOR 2019
🕙: 10:00
📍: KAMPUSI PARA BIBLIOTEKËS KOMBËTARE

Mos mungoni!

#UnëJamUPuniv 🆙

Details

Date:
October 1, 2019
Time:
10:00 am - 12:30 pm
Event Category:

Organizers

Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës
Universiteti i Prishtinës

Venue

Universiteti i Prishtinës
Prishtine, Kosovo 10000 + Google Map