Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Diaspora kundër Qeverisë së korruptuar / Diaspora against the corrupt Government

November 28, 2018 @ 3:00 pm - December 2, 2018 @ 3:00 pm

Me 28 nëntor, Kosova nuk ka asnjë arsye të festoj derisa të udhëhiqet nga njerëz të korruptuar dhe të kriminalizuar.
Diaspora kosovare të organizohet dhe të jap kontributin e sajë në këtë drejtim.
Ky organizim nuk është i organizuar nga asnjë parti politike por thjeshtë nga Kosovarët që jetojnë në diasporë e të cilët duan që ta japin kontributin e fundit për ta çliruar përfundimisht kosovën.

Details

Start:
November 28, 2018 @ 3:00 pm
End:
December 2, 2018 @ 3:00 pm
Event Category:

Organizer

Diaspora kundër Qeverisë së korruptuar
Website:
www.protesto.info

Venue

Sheshi “Ibrahim Rugova”
Agim Ramadani
Prishtina, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map