Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cyber Security Hackathon 2

March 16 @ 9:00 am - 5:00 pm

Organizohet edicioni i dyte i gares Cyber Security Hackathon nga ICT Academy në bashkëpunim me Kolegji Universum. Gara kibernetike do të mbahet në kampusin e Kolegji Universum Ferizaj më datën 16 Mars 2019 e cila do të fillojë në orën 09:00 deri në 17:00, do të bëhet njoftimi dhe shpallja e fituesve të kësaj gare. Aplikimi është i hapur dhe mund ta bëni këtu https://goo.gl/forms/qBJiJxqpSC8AAqHv2 për çdo informacion shtesë apo pyetje ju lutem na shkruani info@academyict.net #hackathon #cyber #youngeuropeans #kosovo #science #contest #ferizaj #kolegjiuniversum

Details

Date:
March 16
Time:
9:00 am - 5:00 pm

Organizers

ICT Academy
Kolegji Universum

Venue

Kolegji Universum Ferizaj
Rr.Haki Stermilli,1
Ferizaj, Kosovo 70000 Albania
+ Google Map