Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Beer and Wine Festival 2019 – Edicioni i 7-të

July 5 @ 5:00 pm - July 9 @ 11:00 pm

Beer and Wine Festival -7
5 korrik – 9 korrik 2019
Plato, Pallati i Rinisë dhe Sporteve, Prishtinë

Birra e verë, kangë e lojra, por mbi të gjitha një atmosferë argëtuese me njerëz të mirë.

Attention! Bear loves beer too…

Mos e le pa ardhe!!!

Details

Start:
July 5 @ 5:00 pm
End:
July 9 @ 11:00 pm

Organizer

Beer and Wine Festival

Venue

Prishtina