Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Albulena Jashari // Friday night

March 1 @ 9:00 pm - March 2 @ 12:00 am

Shoke dhe shoqe,

Ju ftojmë te Premten te na bashkangjiteni në Apartment me
Albulena Jasharin.

Ju mirepresim.

#apartment197

Details

Start:
March 1 @ 9:00 pm
End:
March 2 @ 12:00 am

Organizer

Apartment 197
Phone:
+377 45 699 622

Venue

Apartment 197
Qyteza Pejton
Prishtina, Kosovo 10000 Albania
+ Google Map
Phone:
+377 45 699 622